Tag: zakup

zakup

Który sprzęt elektroniczny najlepiej wybrać ? Czym powinien się cechować?

Rynek elektroniki jest obecnie pełen różnych towarów, lepszych albo gorszej jakości. Bywa, iż mamy wrażenie, że tych gorszych jest niestety dużo więcej, ponieważ jak coś zakupimy to za chwilę już musimy pomyśleć, iż za kilka lat trzeba będzie takową rzecz zmienić.

Read more

Kamera sportowa- funkcjonalny gadżet, który zawsze warto posiadać przy sobie

Każdy z nas bardzo dobrze wie, że nasze momenty z życia są ulotne. Pomimo naszych usilnych chęci nie jesteśmy w tanie wstrzymać chociażby na chwilę przeżywanej w danym momencie sytuacji. Wszystko jest bowiem wyjątkowo ulotne. Niemniej tymczasem, ludzkość postanowiła w pewien sposób uporać się z tym tematem. Jedynym trafnym rozwiązaniem, który pomoże nam niejako zaznać kolejny raz dany moment z naszego życia jest jego uwiecznienie. Okazuje się także, że najczęściej wybieraną formą uwieczniania przez nas wspomnień jest nagrywanie filmów.

Read more

Obiektywy dla amatorów – na co powinno się zwrócić uwagę?

Obiektywy to bardzo ważne części każdego aparatu . Jeżeli jego cechy okażą się niewłaściwe, to nawet doskonała matryca aparatu nie uratuje fotografii. Co należy wziąć pod uwagę poszukując dobrego obiektywu? Przez zły obiektyw obiektyw ma mizerne właściwości, wówczas podczas robienia zdjęć aparatem z najlepszą matrycą utracimy wiele wartościowych informacji. Planując kupno obiektywu do aparatu fotograficznego trzeba sprawdzić jaki ma parametr ogniskowej i do jakiego typu zdjęć się nadaje. W ogniskowej - jak nazwa podpowiada, skupia się ognisko układu optycznego względem matrycy.

Read more