Tag Archive: technologia

technologia

Inne oblicze aparatów komórkowego – nowości

Producenci aparatów komórkowych prześcigają się w coraz to innych gadżetach w wytwarzanych przez siebie urządzeniach. Nowoczesne aparaty fotograficzne, porównywalne z podstawowymi lustrzankami, zaawansowane aplikacje graficzne do obróbki obrazów, spersonalizowane odtwarzacze muzyki, z doskonałą jakością dźwięku. Lecz marka Sony wypuściła na rynek coś zupełnie fenomenalnego – wyprodukowała telefon całkiem wodoodporny.

Po co jest w ogóle skanowanie 3D? Sposoby na nowe zastosowanie owego skanowania.

Jeszcze bardziej wyraźne staje się skanowanie 3D. Niewątpliwie technologia idzie mocno do przodu, dlatego też coś, co niegdyś było dosłownie nie do ogarnięcia, na dzień dzisiejszy zostaje nawet codziennością, lub czymś, co nikogo nie zszokuje. Czym faktycznie jest skanowanie oraz wydruk 3d? Toż nic innego, jak działanie nad kopiowaniem przedmiotów przestrzennych. Ta możliwość skanowania 3D jest niesamowita, gdyż dzięki niej da się pozyskać cyfrowy obraz przedmiotu, jaki istnieje naprawdę. Posiadając model przestrzenny na dysku komputera można poddać go obróbce czy edycji, zapisaniu kopii oraz potencjalnego wydruku, jednocześnie w formie przestrzennej.

Nowoczesne technologie, czyli co dzisiaj oferuje nam technika

Współczesny świat odmienia się w ogromnym tempie. To, co dzisiaj jest dla nas codziennością, jeszcze kilkanaście lat temu nie mogło się nam nawet przyśnić. Dzisiaj większość z nas często sięga po innowacyjne rozwiązania, jakie często służą tylko i wyłącznie rozrywce.