Czy tani smartfon jest porządny?

Decydując się na wybór smartphonu często oczekujemy, iż niedużym koszem możemy nabyć sprzęt, który będzie posiadał wiele funkcji, dobre parametry i tym samym będzie niezawodny. Poruszając się w obszarze cenowym do 500 złotych, można nabyć dobry sprzęt, ale także łatwo możemy się zawieść. Smartfon do 500 zł to niełatwy wybór. Szczególnie, gdy oczekiwanie klienta są dość wysokie, ale na urządzenia z górnej półki niestety nas nie stać. W tym przypadku zostaje nam analiza rynku, która będzie przydatna w zestawieniu oczekiwań z tym, co za konkretną kwotę oferuje rynek.

smartfony

Źródło: http://www.flickr.com
Na pewno musimy się w takim przypadku przygotować na kompromisy, gdyż sprzęt z takiej półki cenowej nie może odpowiadać oczekiwaniom wobec najdroższych sprzętów. W kwocie 500 zł można jednak wyszukać dobre sprzęty. Przykładem jest Motorola Moto X Play.

Ten smartphon nie jest może urządzeniem najlżejszym, ale na pewno posiada swoje plusy. Jest może duży, ale to w niczym nie przeszkadza, jest bowiem poręczny, a tylna obudowa jest na tyle przemyślana, że wyposażenie jej w wypukłe wykończenie sprawia, iż urządzenie nie wypadnie nam bez kontroli z dłoni. Zastosowanie na ekranie szkła zwanego Gorilla Glass 3, zapewnia sporą odporność na zarysowania oraz zniszczenia.

Motorola Moto X Play to nie jedyne dobre urządzenie oferowane w kategorii zwanej budżetową i spełniający oczekiwania użytkowników jako smartfon do 500 złotych. Trzeba sobie jednak zdawać sprawę z takich rzeczy jak to, iż ekran w takich telefonach nie będzie miał nigdy doskonałej jakości, rozdzielczość ekranu nie będzie gwarantowała rewelacyjnych efektów. Jednak dla osób, które kierują się kryterium ceny, a nie oczekują po smartfonie niczego więcej, poza wygodnym wykonywaniem i odbieraniem połączeniem, korzystaniem z siedzi czy od czasu do czasu zrobienia zdjęć, inwestycja ta będzie wystarczająca.

Dla osób podchodzących do smartfonu czysto użytkowo, ważną kwestią będzie długość działania baterii. Rodzaj systemu na jakim pracuje telefon, będzie ważny dla osób, które pod takim urządzeniu oczekują już trochę więcej. Jeżeli chcemy korzystać z dużej ilości aplikacji, trzeba wziąć pod uwagę rozmiar pamięci jaką oferuje urządzenie. Po przeanalizowani oczekiwań cenowych i wymogów stawianych sprzętowi, można wyróżnić odpowiednie oferty dostępne na rynku.

, , ,

Related posts

Latest posts

Lakier samochodowy – jak o niego się zatroszczyć

Stan samochodu w dużej mierze uzależniony jest od jego właściciela, czasami jest tak, iż nasze auto nie kwalifikuje się do najnowszych co usprawiedliwia fakt jego nie najlepszego wyglądu. Kto nie chciałby być posiadaczem auta, którego lakier błyszczy w słońcu?

Jakim sposobem uchronić się przed złodziejami? – kilka praktycznych zasad i wskazówek

Niestety, ale nasz świat nie jest perfekcyjny, jak większość osób by sobie tego życzyło. Jednakże w istocie, to ludzie są nieperfekcyjni, dlatego, że nie można powiedzieć, że otoczenie jest sprawcą tego, co niedoskonałe. Człowiecza mentalność często prowadzi do przykrych sytuacji, więc cywilizacja ludzka stworzyła coś takiego jak prawo, a więc kodeks obowiązków, zakazów oraz wszelkich regulacji.

Jak kształtują się ceny zakupu mieszkania we Wrocławiu

Łącznie z wiosennymi porządkami rośnie zapotrzebowanie na mieszkania Wrocław, jak i inne polskie miasta, jest świadkiem okresowego spadku cen. Kierunek ten odwróci się w czasie wakacji i możliwe, że znów powróci od września. Wtedy to do miasta przyjedzie nowy rocznik studentów, część z nich możliwe, że otrzyma od rodziców swoje pierwsze lokum.

Nauka tańca brzucha we Wrocławiu

Taniec brzucha to genialna sprawa. Pląsanie w rytm muzyki relaksuje. W mózgu wydzielają się przeróżne hormony, które polepszają humor. Wywijanie na parkiecie dobrze szkoli koordynację motoryczną. Taniec umie zużyć sporo kilokalorii, dzięki czemu prościej utrzymać figurę. Trzeba też wspomnieć o fakcie, że wspólny taniec mocno integruje uczestników.

Z jakich powodów należy uczyć się języków!

Współcześnie , w wyniku postępującego procesu globalizacji, można zaobserwować , że glob zaczyna się kurczyć. Obserwuje się ogromny rozwój turystyki, ludzie podróżują po całym świecie zarówno w celach wypoczynkowych , jak również tych związanych z pracą zawodową. Podróże wpływają nie tylko na nasze samopoczucie , ale gwarantują szereg dodatkowych zysków dla naszego rozwoju: pozwalają poznać ciekawe miejsca, skosztować lokalnej kuchni, spotkać wielu ciekawych ludzi a także ich język.