Najnowsze telefony od koreańskiego giganta. Na co warto zwrócić uwagę?

Rynek technologii mobilnych a przede wszystkim telefonów komórkowych, czyli tzw. smartphonów rozrósł się w ostatnim czasie do niezwykle wielkich rozmiarów. Ilość dostępnych propozycji, rodzajów smartphonów jest naprawdę duża. Cieszy to z całą pewnością większości użytkowników, którzy mogą wybrać odpowiedni telefon do swoich potrzeb.

Mimo wielkiej różnorodności dostępnych firm, na rynku prym wiedzie kilka producentów a jednym z tych właśnie firm jest Samsung.

samsung

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Koreański gigant zajmuje mocne miejsce w topie producentów. Co roku wypuszcza topowe modele, które sprzedają się w niemalże każdym zakątku świata. Katalog produktów Samsunga to zwłaszcza linia Galaxy, począwszy od wcześniejszych lecz w dalszym ciągu niezawodnych i pożądanych telefonów, a więc min.: Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S3, posiadający większy ekran Samsung Galaxy Note 4 bądź też jeden z ostatnich, tańszych telefonów – Samsung J5. Koniecznie zobacz: Samsung Galaxy S3. Niemal wszystkie wymienione telefony pracują na różnych wersjach platformy Android, z stworzoną przez koreańską markę nakładką TouchWiz. Najstarszy z wspomnianych smartphonów czyli Samsung Galaxy S2 został zaprezentowany w 2011 roku z systemem Android w wariancie 2.3 a więc “Gingerbread” lecz był później aktualizowany do wersji “Jelly Bean”. Natomiast Samsung Galaxy S3 orazSamsung Galaxy Note 4 zostały wypuszczone na rynek działając z systemem “KitKat” z możliwością aktualizacji. Jeżeli chodzi o system “Lollipop” to działa on w telefonie Samsung J5. Wypada zauważyć, że koreańska firma dba o to aby urządzenia z starszymi wersjami platformy Google były odpowiednio aktualizowane (w miarę technicznych możliwości) do najnowszych wersji platformy Android.

Samsung J5 a więc najnowszy gadżet spomiędzy

galaxy

Autor: Meraj Chhaya
Źródło: http://www.flickr.com

wszystkich wspomnianych telefonów to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy myślą o kupieniu solidnego telefonu w rozsądnej cenie. Sprawdź: nowy Samsung J5.

Podoba Ci ten tekst? To super, sprawdź stronę (https://futurae.pl/referencje) pod tym adresem. Zobaczysz tam większą ilość informacji na zbliżony temat.

Posiadający tylną kamerę o rozdzielczości 13MPX wraz z fleszem LED. Dodatkowym plusem jest 5 calowy ekran HD Super Amoled na którym oglądanie zdjęć bądź też artykułów znalezionych w Internecie będzie wysoce komfortowe. Samsung Galaxy S2 oraz Samsung Galaxy S3 są wyposażone odpowiednio w 8MPX aparat. Jeśli ktoś przede wszystkim zwraca uwagę na odpowiednią wielkość wyświetlacza, to dobrym wyborem na pewno staje się Samsung Galaxy Note 4. Smartphony od koreańskiej firmy to urządzenia, które będą nam służyć przez długi czas.

, ,

Related posts

Latest posts

Zatroszcz się o bezpieczny dom – parę wartościowych informacji

 
Dom to miejsce odpoczynku, bezpieczna przystań dla mieszkańców. Nie dziwi więc fakt, że coraz więcej ludzi chce na wszelki wypadek zabezpieczyć swoje cztery kąty. Instalują oni alarmy, zatrudniają ochronę, instalują różnego rodzaju systemy, których rolą jest odstraszenie ewentualnego włamywacza. Sytuacja ta widoczna jest w szczególności w dużych miastach oraz miejscowościach tuż pod Warszawą, Krakowem, czy też Poznaniem – gdzie ludzie są po prostu najbardziej zamożni. Bogactwo można łatwo stracić, jeżeli nie zadbamy o odpowiednie jego zabezpieczenie – dzisiaj nie powinniśmy mieć jednak z tym problemów.

Jak wygląda kierowanie polityką dotyczącą odpadów? Jak powinno się pozbywać się odpadów, czy są jakiekolwiek procedury?

Ostatnio sporo się mówi o kwestii śmieci, ale czym tak naprawdę jest utylizacja odpadów? Obecnie takie tematy są wszędzie, lecz czy utylizacja jest czymś innym niż recykling, czy jest zaliczana do gospodarowania odpadami? Takie i inne pytania pojawiają się debacie publicznej, są istotne, ale by zacząć o tym dyskutować dobrze jest poznać ważniejsze pojęcia.

Czym powinna odznaczać się dobra firma transportowa?

Na rynku funkcjonuje naprawdę wiele różnorodnych firm. Wśród nich obecne są również te proponujące usługi o charakterze transportowym. W przypadku przeprowadzki najrozsądniejszym wyborem jest właśnie firma transportowa Wrocław zaś to miejsce, w którym znaleźć można niejedną firmę tego typu. Pojawia się jednak pytanie czym charakteryzuje się solidna firma transportowa i na jakie jej cechy zwrócić należy uwagę, aby wybrać tą naprawdę porządną.

Pomyślmy jakie są odpowiednie opony na zmianę

Niektórzy uwielbiają posiadać opony na zmianę

Istnieją ludzie, którzy zajeżdżając do wulkanizatora żeby odmienić opony odpowiednio do pory roku, za każdym razem nabywają nowe, stare pozostawiają do sprzedania na rynku wtórnym, czym zazwyczaj zajmuje się dany wulkanizator. Mimo wszystko spora grupa kierowców uwielbia mieć opony na zmianę, które ma szansę wymienić od razu, kiedy tylko pojawi się zmiana pogody. Kiedy na danych oponach chcemy pojeździć jeszcze w przyszłym sezonie, to w czasie chowania ich powinniśmy zastosować się do kilku rad, tak żeby posiadać gwarancję, że po okresie leżakowania będą one właściwe do użycia.