Najnowsze telefony od koreańskiego giganta. Na co warto zwrócić uwagę?

Rynek technologii mobilnych a przede wszystkim telefonów komórkowych, czyli tzw. smartphonów rozrósł się w ostatnim czasie do niezwykle wielkich rozmiarów. Ilość dostępnych propozycji, rodzajów smartphonów jest naprawdę duża. Cieszy to z całą pewnością większości użytkowników, którzy mogą wybrać odpowiedni telefon do swoich potrzeb.

Mimo wielkiej różnorodności dostępnych firm, na rynku prym wiedzie kilka producentów a jednym z tych właśnie firm jest Samsung.

samsung

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Koreański gigant zajmuje mocne miejsce w topie producentów. Co roku wypuszcza topowe modele, które sprzedają się w niemalże każdym zakątku świata. Katalog produktów Samsunga to zwłaszcza linia Galaxy, począwszy od wcześniejszych lecz w dalszym ciągu niezawodnych i pożądanych telefonów, a więc min.: Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S3, posiadający większy ekran Samsung Galaxy Note 4 bądź też jeden z ostatnich, tańszych telefonów – Samsung J5. Koniecznie zobacz: Samsung Galaxy S3. Niemal wszystkie wymienione telefony pracują na różnych wersjach platformy Android, z stworzoną przez koreańską markę nakładką TouchWiz. Najstarszy z wspomnianych smartphonów czyli Samsung Galaxy S2 został zaprezentowany w 2011 roku z systemem Android w wariancie 2.3 a więc “Gingerbread” lecz był później aktualizowany do wersji “Jelly Bean”. Natomiast Samsung Galaxy S3 orazSamsung Galaxy Note 4 zostały wypuszczone na rynek działając z systemem “KitKat” z możliwością aktualizacji. Jeżeli chodzi o system “Lollipop” to działa on w telefonie Samsung J5. Wypada zauważyć, że koreańska firma dba o to aby urządzenia z starszymi wersjami platformy Google były odpowiednio aktualizowane (w miarę technicznych możliwości) do najnowszych wersji platformy Android.

Samsung J5 a więc najnowszy gadżet spomiędzy

galaxy

Autor: Meraj Chhaya
Źródło: http://www.flickr.com

wszystkich wspomnianych telefonów to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy myślą o kupieniu solidnego telefonu w rozsądnej cenie. Sprawdź: nowy Samsung J5.

Podoba Ci ten tekst? To super, sprawdź stronę (https://futurae.pl/referencje) pod tym adresem. Zobaczysz tam większą ilość informacji na zbliżony temat.

Posiadający tylną kamerę o rozdzielczości 13MPX wraz z fleszem LED. Dodatkowym plusem jest 5 calowy ekran HD Super Amoled na którym oglądanie zdjęć bądź też artykułów znalezionych w Internecie będzie wysoce komfortowe. Samsung Galaxy S2 oraz Samsung Galaxy S3 są wyposażone odpowiednio w 8MPX aparat. Jeśli ktoś przede wszystkim zwraca uwagę na odpowiednią wielkość wyświetlacza, to dobrym wyborem na pewno staje się Samsung Galaxy Note 4. Smartphony od koreańskiej firmy to urządzenia, które będą nam służyć przez długi czas.

, ,

Related posts

Latest posts

Lakier samochodowy – jak o niego się zatroszczyć

Stan samochodu w dużej mierze uzależniony jest od jego właściciela, czasami jest tak, iż nasze auto nie kwalifikuje się do najnowszych co usprawiedliwia fakt jego nie najlepszego wyglądu. Kto nie chciałby być posiadaczem auta, którego lakier błyszczy w słońcu?

Jakim sposobem uchronić się przed złodziejami? – kilka praktycznych zasad i wskazówek

Niestety, ale nasz świat nie jest perfekcyjny, jak większość osób by sobie tego życzyło. Jednakże w istocie, to ludzie są nieperfekcyjni, dlatego, że nie można powiedzieć, że otoczenie jest sprawcą tego, co niedoskonałe. Człowiecza mentalność często prowadzi do przykrych sytuacji, więc cywilizacja ludzka stworzyła coś takiego jak prawo, a więc kodeks obowiązków, zakazów oraz wszelkich regulacji.

Jak kształtują się ceny zakupu mieszkania we Wrocławiu

Łącznie z wiosennymi porządkami rośnie zapotrzebowanie na mieszkania Wrocław, jak i inne polskie miasta, jest świadkiem okresowego spadku cen. Kierunek ten odwróci się w czasie wakacji i możliwe, że znów powróci od września. Wtedy to do miasta przyjedzie nowy rocznik studentów, część z nich możliwe, że otrzyma od rodziców swoje pierwsze lokum.

Nauka tańca brzucha we Wrocławiu

Taniec brzucha to genialna sprawa. Pląsanie w rytm muzyki relaksuje. W mózgu wydzielają się przeróżne hormony, które polepszają humor. Wywijanie na parkiecie dobrze szkoli koordynację motoryczną. Taniec umie zużyć sporo kilokalorii, dzięki czemu prościej utrzymać figurę. Trzeba też wspomnieć o fakcie, że wspólny taniec mocno integruje uczestników.

Z jakich powodów należy uczyć się języków!

Współcześnie , w wyniku postępującego procesu globalizacji, można zaobserwować , że glob zaczyna się kurczyć. Obserwuje się ogromny rozwój turystyki, ludzie podróżują po całym świecie zarówno w celach wypoczynkowych , jak również tych związanych z pracą zawodową. Podróże wpływają nie tylko na nasze samopoczucie , ale gwarantują szereg dodatkowych zysków dla naszego rozwoju: pozwalają poznać ciekawe miejsca, skosztować lokalnej kuchni, spotkać wielu ciekawych ludzi a także ich język.