Zakupy z głową. Gazetka w wersji papierowej kontra gazetka elektroniczna.

Jest bardzo dużo skutecznych sposobów promocji i reklamy. Każdy ma swoje mocne punkty i złe strony, każdy jest adresowany do pewnego typu odbiorcy i w każdy dobrze jest inwestować, jednak w różnym stopniu i w zależności od biznesu czy gałęzi przedsiębiorstwa. Jedną z dróg dotarcia do ewentualnego klienta i zainteresowania go wybranymi produktami może być gazetka z bieżącą oferta promocyjną.

Gazetka promocyjna
Gazetki bardzo często lądują w naszych skrzynkach pocztowych lub na wycieraczkach wrzucane przez ulotkarzy albo pocztę, czasem bierzemy je sami z marketowego dyspensera. Czasem trafiają do naszych skrzynek e-mailowych (po ich zasubskrybowaniu).

Nie czekaj dłużej – zweryfikuj propozycję , jaką dla ciebie wymyśliliśmy. Włączyliśmy wszelkie oczekiwania naszych konsumentów!

Wiadomo, że wiele osób chwyta okazje cenowe i kupując produkty objęte promocją ma poczucie świetnie zrobionego interesu. Gazetka promocyjna w wersji papierowej jest wygodna i poręczna i jest świetnym źródłem informacji o bieżących produktach będących w promocji, lecz jest nieekologiczna i dość szybko traci datę przydatności. Poza tym – foldery reklamowe z wielu sklepów zajmują trochę miejsca i szybko zaśmiecają mieszkanie. Gazetkę w wersji elektronicznej otwieramy na naszym telefonie czy tablecie gdy tylko chcemy – aktualne gazetki promocyjne na promocyjni.pl. Możemy ją podlinkować i przesłać znajomym. Oferty sklepów zmieniają się tak często (minimum raz na tydzień), że nadążenie z przeglądaniem papierowych wersji wielu z nich mogłoby być nie lada zadaniem, nie wspominając o odhaczaniu tych rzeczy, które nas interesują czy wycinaniu kuponów, które chcielibyśmy zużyć.

a lot of bags

Źródło: flickr.com
Co mogą zrobić twórcy aplikacji na urządzenia mobilne przygotowujący elektroniczne warianty gazetek, aby komfortowo się ich używało? Byłoby wspaniale, gdyby gazetka promocyjna supermarketu była wyposażona również w możliwość zaznaczania przez konsumenta rzeczy, które chcemy mieć i automatycznego formowania ich w listę zakupów z kalkulacją ceny itp. Jeżeli gazetka zawiera kupony promocyjne, te, które chcemy zachować, mogłyby się zapisywać po ich dotknięciu, a kupony, którymi nie jesteśmy zainteresowani, mogłyby lądować w koszu lub samoistnie znikać po pełnej dobie. Gazetka sama mogłaby się przenosić do archiwum w dniu, kiedy kończy się jej ważność, robiąc w ten sposób miejsce dla najnowszej.

, , ,

Related posts

Latest posts

Lakier samochodowy – jak o niego się zatroszczyć

Stan samochodu w dużej mierze uzależniony jest od jego właściciela, czasami jest tak, iż nasze auto nie kwalifikuje się do najnowszych co usprawiedliwia fakt jego nie najlepszego wyglądu. Kto nie chciałby być posiadaczem auta, którego lakier błyszczy w słońcu?

Jakim sposobem uchronić się przed złodziejami? – kilka praktycznych zasad i wskazówek

Niestety, ale nasz świat nie jest perfekcyjny, jak większość osób by sobie tego życzyło. Jednakże w istocie, to ludzie są nieperfekcyjni, dlatego, że nie można powiedzieć, że otoczenie jest sprawcą tego, co niedoskonałe. Człowiecza mentalność często prowadzi do przykrych sytuacji, więc cywilizacja ludzka stworzyła coś takiego jak prawo, a więc kodeks obowiązków, zakazów oraz wszelkich regulacji.

Jak kształtują się ceny zakupu mieszkania we Wrocławiu

Łącznie z wiosennymi porządkami rośnie zapotrzebowanie na mieszkania Wrocław, jak i inne polskie miasta, jest świadkiem okresowego spadku cen. Kierunek ten odwróci się w czasie wakacji i możliwe, że znów powróci od września. Wtedy to do miasta przyjedzie nowy rocznik studentów, część z nich możliwe, że otrzyma od rodziców swoje pierwsze lokum.

Nauka tańca brzucha we Wrocławiu

Taniec brzucha to genialna sprawa. Pląsanie w rytm muzyki relaksuje. W mózgu wydzielają się przeróżne hormony, które polepszają humor. Wywijanie na parkiecie dobrze szkoli koordynację motoryczną. Taniec umie zużyć sporo kilokalorii, dzięki czemu prościej utrzymać figurę. Trzeba też wspomnieć o fakcie, że wspólny taniec mocno integruje uczestników.

Z jakich powodów należy uczyć się języków!

Współcześnie , w wyniku postępującego procesu globalizacji, można zaobserwować , że glob zaczyna się kurczyć. Obserwuje się ogromny rozwój turystyki, ludzie podróżują po całym świecie zarówno w celach wypoczynkowych , jak również tych związanych z pracą zawodową. Podróże wpływają nie tylko na nasze samopoczucie , ale gwarantują szereg dodatkowych zysków dla naszego rozwoju: pozwalają poznać ciekawe miejsca, skosztować lokalnej kuchni, spotkać wielu ciekawych ludzi a także ich język.