Zakupy z głową. Gazetka w wersji papierowej kontra gazetka elektroniczna.

Jest bardzo dużo skutecznych sposobów promocji i reklamy. Każdy ma swoje mocne punkty i złe strony, każdy jest adresowany do pewnego typu odbiorcy i w każdy dobrze jest inwestować, jednak w różnym stopniu i w zależności od biznesu czy gałęzi przedsiębiorstwa. Jedną z dróg dotarcia do ewentualnego klienta i zainteresowania go wybranymi produktami może być gazetka z bieżącą oferta promocyjną.

Gazetka promocyjna
Gazetki bardzo często lądują w naszych skrzynkach pocztowych lub na wycieraczkach wrzucane przez ulotkarzy albo pocztę, czasem bierzemy je sami z marketowego dyspensera. Czasem trafiają do naszych skrzynek e-mailowych (po ich zasubskrybowaniu).

Nie czekaj dłużej – zweryfikuj propozycję , jaką dla ciebie wymyśliliśmy. Włączyliśmy wszelkie oczekiwania naszych konsumentów!

Wiadomo, że wiele osób chwyta okazje cenowe i kupując produkty objęte promocją ma poczucie świetnie zrobionego interesu. Gazetka promocyjna w wersji papierowej jest wygodna i poręczna i jest świetnym źródłem informacji o bieżących produktach będących w promocji, lecz jest nieekologiczna i dość szybko traci datę przydatności. Poza tym – foldery reklamowe z wielu sklepów zajmują trochę miejsca i szybko zaśmiecają mieszkanie. Gazetkę w wersji elektronicznej otwieramy na naszym telefonie czy tablecie gdy tylko chcemy – aktualne gazetki promocyjne na promocyjni.pl. Możemy ją podlinkować i przesłać znajomym. Oferty sklepów zmieniają się tak często (minimum raz na tydzień), że nadążenie z przeglądaniem papierowych wersji wielu z nich mogłoby być nie lada zadaniem, nie wspominając o odhaczaniu tych rzeczy, które nas interesują czy wycinaniu kuponów, które chcielibyśmy zużyć.

a lot of bags

Źródło: flickr.com
Co mogą zrobić twórcy aplikacji na urządzenia mobilne przygotowujący elektroniczne warianty gazetek, aby komfortowo się ich używało? Byłoby wspaniale, gdyby gazetka promocyjna supermarketu była wyposażona również w możliwość zaznaczania przez konsumenta rzeczy, które chcemy mieć i automatycznego formowania ich w listę zakupów z kalkulacją ceny itp. Jeżeli gazetka zawiera kupony promocyjne, te, które chcemy zachować, mogłyby się zapisywać po ich dotknięciu, a kupony, którymi nie jesteśmy zainteresowani, mogłyby lądować w koszu lub samoistnie znikać po pełnej dobie. Gazetka sama mogłaby się przenosić do archiwum w dniu, kiedy kończy się jej ważność, robiąc w ten sposób miejsce dla najnowszej.

, , ,

Related posts

Latest posts

Zatroszcz się o bezpieczny dom – parę wartościowych informacji

 
Dom to miejsce odpoczynku, bezpieczna przystań dla mieszkańców. Nie dziwi więc fakt, że coraz więcej ludzi chce na wszelki wypadek zabezpieczyć swoje cztery kąty. Instalują oni alarmy, zatrudniają ochronę, instalują różnego rodzaju systemy, których rolą jest odstraszenie ewentualnego włamywacza. Sytuacja ta widoczna jest w szczególności w dużych miastach oraz miejscowościach tuż pod Warszawą, Krakowem, czy też Poznaniem – gdzie ludzie są po prostu najbardziej zamożni. Bogactwo można łatwo stracić, jeżeli nie zadbamy o odpowiednie jego zabezpieczenie – dzisiaj nie powinniśmy mieć jednak z tym problemów.

Jak wygląda kierowanie polityką dotyczącą odpadów? Jak powinno się pozbywać się odpadów, czy są jakiekolwiek procedury?

Ostatnio sporo się mówi o kwestii śmieci, ale czym tak naprawdę jest utylizacja odpadów? Obecnie takie tematy są wszędzie, lecz czy utylizacja jest czymś innym niż recykling, czy jest zaliczana do gospodarowania odpadami? Takie i inne pytania pojawiają się debacie publicznej, są istotne, ale by zacząć o tym dyskutować dobrze jest poznać ważniejsze pojęcia.

Czym powinna odznaczać się dobra firma transportowa?

Na rynku funkcjonuje naprawdę wiele różnorodnych firm. Wśród nich obecne są również te proponujące usługi o charakterze transportowym. W przypadku przeprowadzki najrozsądniejszym wyborem jest właśnie firma transportowa Wrocław zaś to miejsce, w którym znaleźć można niejedną firmę tego typu. Pojawia się jednak pytanie czym charakteryzuje się solidna firma transportowa i na jakie jej cechy zwrócić należy uwagę, aby wybrać tą naprawdę porządną.

Pomyślmy jakie są odpowiednie opony na zmianę

Niektórzy uwielbiają posiadać opony na zmianę

Istnieją ludzie, którzy zajeżdżając do wulkanizatora żeby odmienić opony odpowiednio do pory roku, za każdym razem nabywają nowe, stare pozostawiają do sprzedania na rynku wtórnym, czym zazwyczaj zajmuje się dany wulkanizator. Mimo wszystko spora grupa kierowców uwielbia mieć opony na zmianę, które ma szansę wymienić od razu, kiedy tylko pojawi się zmiana pogody. Kiedy na danych oponach chcemy pojeździć jeszcze w przyszłym sezonie, to w czasie chowania ich powinniśmy zastosować się do kilku rad, tak żeby posiadać gwarancję, że po okresie leżakowania będą one właściwe do użycia.