Każdy komputer potrzebuje oryginalnego oprogramowania — w szczególności takie, które są używane w pracy

W Polsce obowiązuje taką ustawę, że każdy komputer, który bywa wykorzystywany w biurach, musi posiadać legalny program.
Z pewnością wszyscy pamiętamy skandal i kompromitację, na które wystawiona została policja, kiedy jakiś czas temu okazało się, że pracują oni na pirackim oprogramowaniu.

oprogramowanie

Autor: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com
Ścigają takie rzeczy pośród obywateli, a sami nie świecili dobrym przykładem. Dziś tego typu zachowania są już raczej rzadkie. Wszystkie spółki zdają sobie sprawę, że komputery, które są w obiekcie i używane są przez osoby tam zatrudnione, muszą posiadać oryginalne oprogramowanie, ale też legalny program antywirusowy. To niezwykle ważne. Musimy przechowywać na to fakturę oraz w razie kontroli udowodnić, że wszystko jest zgodnie z prawem. Jeśli kupujemy oprogramowanie od razu do kilkudziesięciu albo nawet kilkuset laptopów, to rzecz jasna mamy szansę, by zapytać o zniżkę. Będziemy potraktowani jak wyjątkowi klienci. W takim wypadku na przykład przedstawiciel handlowy spółki przyjedzie do nas, by zrobić przeszkolenie z nowego systemu. Będzie to na pewno dość przydatne, gdyż badania pokazują, że większość ludzi nie wykorzystuje wszystkich możliwości, które daje dany program, gdyż po prostu nie wiemy, że istnieją. Tego rodzaju szkolenie może być również wykonane zdalnie.

Taka forma jest dziś dość popularna. Nie ma się czemu dziwić, przecież żyjemy w czasach ogólnej cyfryzacji. Kupując oprogramowania na laptopy firmowe, nie zapominajmy o tym, że trzeba otrzymać też gwarancję.

, , ,

Related posts

Latest posts

Jak zaplanować obecnie przeprowadzkę, aby nie generowała żadnych dużych trudności?

Przeprowadzka, bez względu na to, gdzie określona osoba się przenosi, jest zawsze dosyć poważnym wyzwaniem. Z jakiego powodu? Głównie ze względu na fakt, że w życiu obrastamy wieloma rzeczami, tym samym ich spakowanie i przetransportowanie nie jest łatwe. Na szczęście, współcześnie na rynku działa dużo firm, jakie zajmują się realizowaniem usług przeprowadzkowych, dzięki którym przeprowadzka wrocław jest zdecydowanie prostsza oraz co najważniejsze – szybsza.

Zalety rozliczania zeznań podatkowych przez internet

Obliczanie podatku dochodowego jest współcześnie możliwe na wiele sposobów. Papierowe formularze stopniowo idą w odstawkę, bowiem wielu ludzi, a zwłaszcza młodszych podatników, upodobało sobie e-deklaracje.

Naprawianie urządzeń elektronicznych – czy rzeczywiście jest to w dalszym ciągu obecnie opłacalne?

Współczesny rynek obfituje we wszelkiego rodzaju gadżety i urządzenia elektroniczne. Ciągle wprowadzane są nowe modele popularnych oraz lubianych urządzeń, a konsumenci pragnąc być na czasie z proponowanymi rozwiązaniami, starają się je szybko wymieniać. Taka tendencja powoduje, że dużo osób zastanawia się czy obecnie rzeczywiście opłaca się naprawiać stare, zepsute urządzenia?

W jaki sposób trenować, by było widać efekty? Jakie ćwiczenia są najlepsze oraz najbardziej skuteczne?

Każdy osoba, która regularnie trenuje pragnęłaby, by jej ciało szybko przybrało pożądany wygląd. W zależności od tego, czego oczekujemy od treningów, może być to poprawa sylwetki, przykładowo płaski brzuch, umięśnione nogi albo jędrna pupa, może to być także przyrost masy, to znaczy lepsza muskulatura. Na tego tego typu konkretne cele istnieją odpowiednie plany treningowe.

Najnowsze dzieło Samsunga – innowacyjne rozwiązania oraz prosty wgląd do internetu

Najświeższe dzieło firmy Samsung, to atrakcja na rynku tabletów. Samsung Galaxy Tab 2 zawiera system operacyjny Android 4 (Ice Cream Sandwich), który dzięki nowoczesnej technologii idealnie sprawdza się w codziennym korzystaniu. Sprzęt błyskawicznie i sprawnie reaguje na wszystkie komendy. Wart uwagi jest tutaj wyświetlacz, który posiada rozdzielczość 1280x800 pikseli, co umożliwia korzystanie z HD ready. Świetna jasność wynosząca aż 388Cd/m 2 pozwala precyzyjnie zobaczyć każdy szczegół, szczególnie w czasie przeglądania witryn internetowych.

W jaki sposób odpowiednio wymyślić firmowe logo?

Nie da się ukryć faktu, że współcześnie każda firma, która pragnie być dostrzeżona na rynku musi charakteryzować się indywidualnym stylem. W tym miejscu warto zaznaczyć, że nasza uwaga musi zostać zwrócona na niebywale mnóstwo aspektów. Jednym z nich ewidentnie jest szata graficzna. Można śmiało zaryzykować określeniem, że szeroko pojmowana identyfikacja wizualna stała się względnie istotnym wymiarem, którego nie można zbagatelizować.