Każdy komputer potrzebuje oryginalnego oprogramowania — w szczególności takie, które są używane w pracy

W Polsce obowiązuje taką ustawę, że każdy komputer, który bywa wykorzystywany w biurach, musi posiadać legalny program.
Z pewnością wszyscy pamiętamy skandal i kompromitację, na które wystawiona została policja, kiedy jakiś czas temu okazało się, że pracują oni na pirackim oprogramowaniu.

oprogramowanie

Autor: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com
Ścigają takie rzeczy pośród obywateli, a sami nie świecili dobrym przykładem. Dziś tego typu zachowania są już raczej rzadkie. Wszystkie spółki zdają sobie sprawę, że komputery, które są w obiekcie i używane są przez osoby tam zatrudnione, muszą posiadać oryginalne oprogramowanie, ale też legalny program antywirusowy. To niezwykle ważne. Musimy przechowywać na to fakturę oraz w razie kontroli udowodnić, że wszystko jest zgodnie z prawem. Jeśli kupujemy oprogramowanie od razu do kilkudziesięciu albo nawet kilkuset laptopów, to rzecz jasna mamy szansę, by zapytać o zniżkę. Będziemy potraktowani jak wyjątkowi klienci. W takim wypadku na przykład przedstawiciel handlowy spółki przyjedzie do nas, by zrobić przeszkolenie z nowego systemu. Będzie to na pewno dość przydatne, gdyż badania pokazują, że większość ludzi nie wykorzystuje wszystkich możliwości, które daje dany program, gdyż po prostu nie wiemy, że istnieją. Tego rodzaju szkolenie może być również wykonane zdalnie.

Taka forma jest dziś dość popularna. Nie ma się czemu dziwić, przecież żyjemy w czasach ogólnej cyfryzacji.

Przechodząc do meritum kwestii – ta praktyczna witryna (http://www.gms.pl/pl/produkty/) przedstawia nieco inny punkt widzenia na tę sprawę, niż to zostało przedstawione w tekście, który w tym momencie czytasz.

Kupując oprogramowania na laptopy firmowe, nie zapominajmy o tym, że trzeba otrzymać też gwarancję.

, , ,

Related posts

Latest posts

Ekran led 81

W części domów nie ma odbiorników TV, ale w dużej ilości mieszkań są rzeczywiście świetne odbiorniki TV. Dziś nie trzeba liczyć na walkę czarnych i białych mrówek, czyli inaczej zaśnieżony obraz, w dzisiejszych czasach płynność obrazu zaskakuje nawet największe marudy. A wszystko to dzięki temu, że do produkcji telewizorów wykorzystuje się ekran led. Obecnie przez takie rozwiązanie można zobaczyć filmy i niemal czuć, że znajdujemy się w centrum fabuły.

Które sprzęty techniki elektronicznej warto kupować w Internecie?

Uniwersalnie wiadomo, że dokonywanie przez nas zakupów ma miejsce na co dzień na okazałą skalę. Przeważnie przedmiotami kupowanymi są składniki naszego pożywienia, bez których nie jesteśmy w stanie dobrze działać. W tej sytuacji warto odnotować, ze co jakiś czas decydujemy się dodatkowo na sprawunek innych elementów, takich jak chociażby zaopatrzenie meblowe do naszego domu lub sprzęty elektroniczne.

Na jakie pomysły stawiają obecnie najbardziej znani wytwórcy notebooków

Komputery już od dobrych kilkunastu lat nie kojarzą się mieszkańcom naszego kraju z towarem luksusowym. Laptopy oraz tablety to urządzenia, z których korzystamy praktycznie każdego dnia, a posiadanie tego typu elektronicznych maszyn jest niemalże obowiązkiem. Tak rolnicy prowadzący małe gospodarstwo, jak i dwudziestoletni studenci pierwszego roku prawa muszą mieć zapewniony dostęp do chociażby najprostszego komputera - przecież nie każdy klient zarabia wielkie pieniądze, o czym rzecz jasna powinni pamiętać producenci, jeżeli chcą, aby wytwarzany przez nich sprzęt dosyć szybko znajdował nowy dom.

Kup najodpowiedniejszy komputer do swego domu

W dzisiejszych realiach, właściwie każda, polska familia ma na stanie komputer. Nie jest to dłużej towar ekskluzywny, jak jeszcze paręnaście lat wcześniej, dlatego większość osób stać na jego zakup.

W jaki sposób efektywnie zmodernizować swój komputer?

Posiadanie przez nas zestawu komputerowego w dniu dzisiejszym niewątpliwie stało się już niezmiernie powszechnym zwyczajem. Komputery bowiem niejednokrotnie zastępują pracę człowieka, a również raz za razem wykorzystywane są do realizacji znacznych procedur. Ich wykorzystanie w dniu dzisiejszym z pewnością jest bardzo szerokie, dlatego tez nie sposób wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie bez ich wykorzystania, które w praktyce w szeregu przypadków się zdarza.

Sprzęt elektroniczny marki Sony

Sony od wielu lat jest firmą dobrze znaną ze świetnej elektroniki. Wytwarza najwyższej jakości sprzęt grający, komórki i telewizory, cenione przez wiele milionów konsumentów. W każdym sezonie wychodzą nowe urządzenia, jeszcze lepsze od swoich poprzedników i wyróżniające się parametrami na tle konkurentów.