Każdy komputer potrzebuje oryginalnego oprogramowania — w szczególności takie, które są używane w pracy

W Polsce obowiązuje taką ustawę, że każdy komputer, który bywa wykorzystywany w biurach, musi posiadać legalny program.
Z pewnością wszyscy pamiętamy skandal i kompromitację, na które wystawiona została policja, kiedy jakiś czas temu okazało się, że pracują oni na pirackim oprogramowaniu.

oprogramowanie

Autor: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com
Ścigają takie rzeczy pośród obywateli, a sami nie świecili dobrym przykładem. Dziś tego typu zachowania są już raczej rzadkie. Wszystkie spółki zdają sobie sprawę, że komputery, które są w obiekcie i używane są przez osoby tam zatrudnione, muszą posiadać oryginalne oprogramowanie, ale też legalny program antywirusowy. To niezwykle ważne. Musimy przechowywać na to fakturę oraz w razie kontroli udowodnić, że wszystko jest zgodnie z prawem. Jeśli kupujemy oprogramowanie od razu do kilkudziesięciu albo nawet kilkuset laptopów, to rzecz jasna mamy szansę, by zapytać o zniżkę. Będziemy potraktowani jak wyjątkowi klienci. W takim wypadku na przykład przedstawiciel handlowy spółki przyjedzie do nas, by zrobić przeszkolenie z nowego systemu. Będzie to na pewno dość przydatne, gdyż badania pokazują, że większość ludzi nie wykorzystuje wszystkich możliwości, które daje dany program, gdyż po prostu nie wiemy, że istnieją. Tego rodzaju szkolenie może być również wykonane zdalnie.

Taka forma jest dziś dość popularna. Nie ma się czemu dziwić, przecież żyjemy w czasach ogólnej cyfryzacji.

Przechodząc do meritum kwestii – ta praktyczna witryna (http://www.gms.pl/pl/produkty/) przedstawia nieco inny punkt widzenia na tę sprawę, niż to zostało przedstawione w tekście, który w tym momencie czytasz.

Kupując oprogramowania na laptopy firmowe, nie zapominajmy o tym, że trzeba otrzymać też gwarancję.

, , ,

Related posts

Latest posts

Unowocześnienia używane wśród sprzętów elektronicznych

Na rynku jest wielu producentów sprzętu elektronicznego i technologicznych dodatków, jacy za cel stawiają sobie dotarcie do klientów o znacznych wymaganiach. W tym celu śledzą wciąż nowinki, pojawiające się aktualnie na Zachodzie. Marki chcą również dać się zapamiętać zamawiającym z dobrej strony, więc dba się także o inną stronę biznesu. Dobrze dopasowana strategia promocji znacząco wspomaga wdrażanie nowych sprzętów.

Inne oblicze aparatów komórkowego – nowości

Producenci telefonów komórkowychprzeganiają się w coraz to innych funkcjach w projektowanych przez siebie urządzeniach. Innowacyjne aparaty fotograficzne, porównywalne z najprostszymi lustrzankami, zaawansowane aplikacje graficzne do obróbki zdjęć, spersonalizowane odtwarzacze filmów, z wyśmienitą jakością dźwięku. Lecz marka Sony wniosła na rynek coś jak najbardziej unikatowego - stworzyła telefon całkiem wodoszczelny.

Jak urządzić sypialnię bez okna – ciekawe porady

Pokój nocny jest bardzo ważnym pokojem w mieszkaniu. Najczęściej niestety jest zaniedbywana, nie uważa się jej za ważne pomieszczenie, ale w naszej opinii niesłusznie. Jest to przecież pomieszczenie gdzie wypoczywamy po trudnym dniu i chcemy się wygodnie wyspać, aby nabrać energii, aby sprostać wyzwaniom kolejnego dnia.

Bardzo dobry komputer dla gracza

Każdy gracz chce solidnego sprzętu, na którym pojedynki osiągną doskonałą jakość i umożliwią pobieranie prawdziwego zadowolenia z danej postaci rozrywki. Niezastąpiony jest wysokiej jakości komputer, mocna karta graficzna czy monitor o doskonałej ostrości grafiki.

Te gry zarządzą już niebawem…

Niebawem sezon ogórkowy będzie już za nami. Koniec lata czyli koniec odpoczynku dla producentów gier. Należy zabrać się do ciężkiej pracy, aby zaspokoić niecierpliwych graczy. Większość producentów gier będzie chciała zdążyć wydać swoje tytuły jeszcze przed końcem roku, bo nie od dziś wiadomo, że właśnie w tym okresie zbija się największą kasę. Dlatego gra jest warta poświęcenia.