Tag Archive: usługi

usługi

Niezmiernie użyteczne platformy w biznesie

Nasza firma zaprasza do skorzystania z zróżnicowanych usług z zakresu szeroko pojętej wirtualizacji. Proponowane przez nas usługi są rozmaite. Firma cieszy się wielkim renomą wśród nabywców. wypracowała sobie na zaufanie ze strony klientów. Stało się to możliwe dzięki jej: trudowi, terminowości i uczciwości w spełnianiu złożonych przez klientów zadań.

Jak możemy Państwu pomóc? Pomoc w przypadku organizacji pogrzebu bliskiej osoby.

Śmierć bliskiej osoby to rzecz jasna zawżdy wielka trauma dla jego familii. Mimo szoku w jakim ci ludzie się znajdują, mają na ogół ledwo dwa-trzy dni na załatwienie wszelkich formalności powiązanych z pogrzebem. A jest ich wiele, są to nie jedynie sprawy urzędowe czy medyczne, lecz też często kościelne (nabożeństwo pogrzebowe, załatwienie miejsca na pochówek), jak także zorganizowanie posiłku dla żałobników itp..

Pracuj w chmurze czyli nowe technologie w środowisku pracy

Istniejące dzisiaj na rynku nowoczesne rozwiązania technologiczne, wkraczają również w krajowe środowisko pracy. Coraz więcej średnich przedsiębiorstw decyduje się na nowoczesne usługi informatyczne, które zwiększają bezpieczeństwo danych. Na dzień dzisiejszy standardowym takim rozwiązaniem jest claud serwer. Coraz większa ilość danych, jakie gromadzi się na firmowych komputerach wymaga znacznej pamięci. Z reguły wymiana firmowych serwerów jest dosyć droga, dlatego taniej jest wynająć określoną pojemność w tzw. chmurze. Claud serwer jest to wyodrębniona pamięć obliczeniowa poprzez specjalny program z rzeczywistego bardzo wydajnego serwera. W ten sposób opłaca się jedynie wydzieloną przestrzeń na serwerze.

Po co jest w ogóle skanowanie 3D? Sposoby na nowe zastosowanie owego skanowania.

Jeszcze bardziej wyraźne staje się skanowanie 3D. Niewątpliwie technologia idzie bardzo do przodu, stąd też coś, co niegdyś było wręcz nie do pomyślenia, na dzień obecny staje się wręcz powszechnością, albo czymś, co nikogo nie dziwi. Czym rzeczywiście jest skanowanie i wydruk 3d? Toż nic innego, jak działanie nad kopiowaniem przedmiotów przestrzennych. Sama droga skanowania przestrzennego jest wspaniała, bowiem dzięki niej można pozyskać cyfrowy egzemplarz przedmiotu, jaki występuje naprawdę. Mając model 3D na dysku komputera da się oddać go przeróbce czy edycji, zapisaniu kopii oraz potencjalnego wydruku, także w postaci przestrzennej.