Tag Archive: usługi

usługi

Jak możemy Państwu pomóc? Pomoc w przypadku organizacji pogrzebu bliskiej osoby.

Śmierć bliskiej osoby to bez wątpienia zawżdy ogromna trauma dla jego rodziny. Mimo szoku w którym żałobnicy się znaleźli, mają zwykle ledwo 2-3 dni na załatwienie wszelkich formalności mających związek z pochówkiem. A jest tych formalności wiele, są to nie tylko sprawy urzędowe czy medyczne, lecz także częstokroć kościelne (nabożeństwo pogrzebowe, uzyskanie miejsca na cmentarzu), jak także zorganizowanie poczęstunku dla żałobników itp..

Po co jest w ogóle skanowanie 3D? Sposoby na nowe zastosowanie owego skanowania.

Coraz bardziej wyraźne staje się skanowanie 3D. Niewątpliwie technologia pnie bardzo do przodu, stąd też coś, co kiedyś było dosłownie nie do ogarnięcia, na dzień obecny zostaje wręcz codziennością, albo czymś, co nikogo nie zszokuje. Czym rzeczywiście jest skanowanie oraz wydruk 3d? Toż nic innego, jak akcja nad tworzeniem kopii rzeczy przestrzennych. Ta sposobność skanowania przestrzennego jest wyjątkowa, bowiem dzięki niej wolno pozyskać cyfrowy egzemplarz przedmiotu, jaki istnieje naprawdę. Mając model 3D na dysku komputera da się poddać go obróbce czy edycji, utworzeniu kopii oraz ewentualnego wydruku, także w kompozycji przestrzennej.

Niezmiernie użyteczne platformy w biznesie

Nasza firma zaprasza do skorzystania z wszechstronnych usług z zakresu szeroko pojętej wirtualizacji. Świadczone przez nas usługi są nienaganne. Firma cieszy się wielkim prestiżem wśród odbiorców. wypracowała sobie na zaufanie ze strony klientów. Stało się to możliwe dzięki jej: pracy, terminowości i sumienności w spełnianiu składanych przez klientów zleceń.