Tag Archive: usługi

usługi

Niezmiernie użyteczne platformy w biznesie

Nasza firma zaprasza do skorzystania z wszechstronnych usług z zakresu szeroko pojętej wirtualizacji. Świadczone przez nas usługi są nienaganne. Firma cieszy się wielkim prestiżem wśród odbiorców. wypracowała sobie na zaufanie ze strony klientów. Stało się to możliwe dzięki jej: pracy, terminowości i sumienności w spełnianiu składanych przez klientów zleceń.

Jak możemy Państwu pomóc? Pomoc w przypadku organizacji pogrzebu bliskiej osoby.

Śmierć bliskiej osoby to rzecz jasna zawsze wielka trauma dla jego rodziny. Mimo szoku w jakim żałobnicy się znajdują, mają zwykle zaledwie 2-3 dni na pozałatwianie wszelakich formalności związanych z pogrzebem. A jest tych formalności wiele, są to nie tylko zadania urzędowe czy medyczne, ale także w wielu przypadkach kościelne (msza pogrzebowa, załatwienie miejsca na cmentarzu), jak też organizacja stypy itd..

Pracuj w chmurze czyli nowe technologie w środowisku pracy

Istniejące dziś na rynku nowoczesne rozwiązania technologiczne, wkraczają również w codzienne środowisko pracy. Coraz więcej średnich firm decyduje się na lepsze rozwiązania, które zwiększają bezpieczeństwo danych. Na dzień dzisiejszy typowym tego typu rozwiązaniem jest wirtualny serwer. Coraz większa ilość danych, jakie gromadzi się na firmowych dyskach wymaga sporej pamięci. Przeważnie wymiana firmowych komputerów jest dosyć droga, stąd też taniej jest wykupić określoną pojemność w tzw. chmurze. Wirtualny serwer jest to wydzielona pamięć obliczeniowa poprzez profesjonalny program z fizycznego bardzo wydajnego serwera. Tym sposobem dzierżawi się jedynie wydzieloną przestrzeń na serwerze.

Po co jest w ogóle skanowanie 3D? Sposoby na nowe zastosowanie owego skanowania.

Jeszcze bardziej popularne staje się skanowanie 3D. Niewątpliwie technologia idzie mocno do przodu, stąd też coś, co niegdyś było szczerze nie do pomyślenia, na dzień dzisiejszy staje się wręcz powszechnością, lub czymś, co żadnej osoby nie zszokuje. Czym rzeczywiście jest skanowanie oraz wydruk 3d? To nic innego, jak praca nad kopiowaniem rzeczy przestrzennych. Sama droga skanowania 3D jest wyjątkowa, bo dzięki niej można uzyskać cyfrowy egzemplarz przedmiotu, jaki istnieje w rzeczywistości. Posiadając obraz 3D na dysku komputera można poddać go obróbce czy edycji, utworzeniu kopii i potencjalnego wydruku, jednocześnie w kompozycji przestrzennej.