Tag Archive: urządzenie

urządzenie

Z jakiego powodu należy naprawiać różne elektroniczne sprzęty, z jakich korzysta się na co dzień

W chwili obecnej w większości domów będzie się znajdować po kilka czy nawet kilkanaście różnych elektronicznych sprzętów. W ostatnich latach zjawisko to postępuje wręcz lawinowo, telewizory, laptopy czy komputery są podstawowym wyposażeniem naszych domów i mieszkań, tak samo jak lodówki i pralki. Jednak elektroniczne urządzenia mają taką właściwość, że często mogą się psuć.

Raspberry pi może wzbudzać zainteresowanie u wielu ludzi

Każdy wyszuka coś dla siebie
Powinno się sobie wydawać sprawę z tego, że nie istotny będzie nasz wiek, nie ważne będzie to czym się zainteresujemy, w elektronice okazuje się być tak dużo różnorakich rzeczy, że spokojnie każdy znajdzie coś dla siebie, co będzie mu odpowiadało pod każdym względem. Przez to właśnie trzeba przejrzeć propozycje i upewnić się co do konkretnego zakupu.

Najnowsze dzieło Samsunga – innowacyjne rozwiązania oraz prosty wgląd do internetu

Najświeższe urządzenie firmy Samsung, to ciekawostka na rynku tabletów. Samsung Galaxy Tab 2 posiada system operacyjny Android 4 (Ice Cream Sandwich), który dzięki najnowszej technologii świetnie sprawdza się przy standardowym użytkowaniu. Sprzęt błyskawicznie i płynnie reaguje na wszystkie polecenia. Zaskakujący jest tutaj ekran, jaki posiada rozdzielczość 1280×800 pikseli, co ułatwia korzystanie z HD ready. Doskonała jasność posiadająca aż 388Cd/m 2 pozwala precyzyjnie zobaczyć każdy szczegół, szczególnie w czasie przeglądania stron internetowych.