Tag: sport

sport

Świetne rzeczy, jakie musisz mieć uprawiając sport

Na dzień dzisiejszy coraz większa liczba ludzi zajmuje się uprawianiem sportu. Są to różnego typu dyscypliny indywidualne oraz grupowe. W sytuacji sportów indywidualnych występuje ochota lub konieczność starannego nagrania przebiegu konkurencji. Konieczność występuje na przykład w przypadku transmisji w telewizji. Fani takich transmisji często zastanawiają się, jaką metodą przekazywany jest obraz przykładowo z pojazdu Formuły 1 lub z poziomu nart skoczka narciarskiego. Zdziwienie powodują także nieraz nagrania, na których występuje widok z powietrza, a do tego ze zbyt niewielkiej odległości jak na samolot czy śmigłowiec.

Read more

Jakiego rodzaju kamer do nagrywania sportów ekstremalnych można wykorzystać?

Aktualnie sportowcy uprawiający dyscypliny ekstremalne wykorzystują podczas trenowania kamerki do nagrywania. Sklepy posiadają szeroką ofertę kamer, które różnią się nie tylko marką, lecz także zadaniami i wartością. Jak zatem znaleźć najlepszy model? Czym się kierować: wagą, stylem montażu, a może łatwością używania? Przed zakupem trzeba się namyśleć jaka będzie częstotliwość użycia kamery i w jakim rodzaju warunkach. Jeżeli zaczynamy przygodę ze sportem ekstremalnym to nie warto zainwestować w drogi osprzęt, lecz tańszy łatwiejszy w obsługiwaniu.

Read more

Nowoczesne gadżety, inaczej co dzisiaj oferuje nam technika? Przyjrzyjmy się urządzeniom GoPro!

Raczej nie trzeba wszystkich namawiać co do tego, że technika rozwinęła się w błyskawicznym tempie. To, co dzisiaj będzie na porządku dziennym i standardowe jeszcze kilkanaście lat temu nawet się nam nie śniło. Dzisiaj bez różnych akcesoriów można układać sobie codzienności. Będą również i takie, jakie dają nam ogromnej przyjemności.

Read more