Tag Archive: nagrywanie

nagrywanie

Świetne rzeczy, jakie musisz mieć uprawiając sport

Na dzień dzisiejszy coraz więcej osób zajmuje się uprawianiem sportu. Są to różnego typu sporty indywidualne lub drużynowe. W sytuacji dyscyplin indywidualnych występuje chęć albo konieczność starannego zarejestrowania przebiegu zawodów. Konieczność pojawia się przykładowo w sytuacji transmisji w telewizji. Widzowie tego typu przekazów nierzadko zastanawiają się, jaką metodą przekazywany jest obraz przykładowo z bolidu Formuły 1 lub z poziomu nart skoczka narciarskiego. Zastanowienie budzą także czasami nagrania, na których obraz widziany jest z powietrza, a przy tym ze zbyt niewielkiej odległości jak na samolot lub śmigłowiec.

Jaka miniaturowa kamera będzie najbardziej odpowiednia dla nas? Na jakie rzeczy najbardziej zwracać uwagę?

W dzisiejszych czasach filmowanie stało się niesamowicie proste. Każdy z nas może choć na krótką chwilę stać się filmowcem, nie potrzeba do tego żadnego zaawansowanego sprzętu, dobry będzie tak naprawdę normalny smartfon, by zachować różne chwile. Rzecz jasna, to jest już niewystarczające, jeśli chcemy tworzyć całkiem profesjonalne materiały. Wtedy niewątpliwie celujemy w bardziej specjalistyczny sprzęt, jak GoPro Black.

Nowoczesne gadżety, inaczej co dzisiaj oferuje nam technika? Przyjrzyjmy się urządzeniom GoPro!

Raczej nikogo nie trzeba przekonywać co do tego, iż technika rozwija się w zastraszającym tempie. To, co obecnie jest codziennością i standardem wiele lat temu nawet się nie mieściło to w głowie. Dzisiaj bez różnych gadżetów można układać sobie życia. Są także i te, które dają nam sporo radości.