Tag Archive: kamera

kamera

Innowacyjny wzór GoPro HERO 3, aparat cyfrowy eos 70 d – stworzone by rejestrować fantastyczne obrazy.

Lustrzanka cyfrowa jest uważana za najlepszy pod kątem jakości, aparat fotograficzny. Nie musi się być profesjonalistą, żeby mieć możliwość wykonywania fantastycznych fotografii z wykorzystaniem dobrej kamery cyfrowej. Wraz z rosnącym rozwojem technologii zmienia się liczba pikseli matryc w aparatach cyfrowych. W chwili obecnej profesjonalne typy aparatów mają nawet 60 mln pikseli. Gdy przychodzi do zakupienia konkretnego aparatu pojawia się sporo wątpliwości, związanych z wyborem upragnionego urządzenia. Canon EOS 70D to lustrzanka z matrycą APS-C, o rozdzielczości 20,2 mln pikseli, dzięki niej fotosy posiadają niebywałe szczegóły.

Świetne rzeczy, jakie musisz mieć uprawiając sport

Aktualnie coraz więcej ludzi zajmuje się uprawianiem sportu. Są to różnego rodzaju dyscypliny indywidualne lub grupowe. W sytuacji sportów indywidualnych występuje ochota albo konieczność starannego nagrania przebiegu konkurencji. Konieczność pojawia się przykładowo w sytuacji transmisji w telewizji. Fani tego typu przekazów nierzadko zastanawiają się, w jaki sposób transmitowany jest obraz przykładowo z pojazdu Formuły 1 lub z poziomu nóg skoczka narciarskiego. Zastanowienie powodują również niekiedy nagrania, gdzie obraz widziany jest z powietrza, a do tego ze zbyt niewielkiej odległości jak na samolot lub śmigłowiec.

Jak wykonać udane filmy z lotu ptaka

Jak często było tak, że chcieliśmy by nasz film miał także ujęcia robione z góry, bo pragnęliśmy pokazać jak fajnie wygląda jakiś napis ułożony z kwiatów, albo po prostu chcieliśmy uwiecznić ilość tłumu, która z nami pokazała się? Dziś to wszystko jest możliwe, a co więcej mamy szansę to osiągnąć bez najmniejszego wysiłku. Starczy, iż zaopatrzymy się w specjalne urządzenie, które zasilane jest niewielkimi silniczkami i jednocześnie sterowane jest zdalnie z ziemi.

Nowoczesne gadżety, inaczej co dzisiaj oferuje nam technika? Przyjrzyjmy się urządzeniom GoPro!

Raczej nie trzeba wszystkich przekonywać co do tego, że technika rozwija się w zastraszającym tempie. To, co dzisiaj będzie codziennością i standardowe wiele lat temu nawet się nie mieściło to w głowie. Obecnie bez wielu akcesoriów można układać sobie codzienności. Będą także i takie, jakie dają nam ogromnej radości.