Tag Archive: film

film

Czy aby warto wprowadzać nowoczesne technologie w swym mieszkaniu?

Wiele osób sceptycznie jest nastawionych do wprowadzania sporej ilości technologii w swym mieszkaniu. Przyzwyczajeni do standardu urządzenia jakim jest telewizor oraz telefon w wielu przypadkach źle patrzymy na nowoczesne opcje myśląc, że jest nam to zbędne. Tymczasem warto mieć świadomość, iż w dobie nowoczesności warto być na topie z nowinkami. W szczególności mając małe dzieci, dla których konieczna może być za jakiś czas umiejętność obycia ze sprzętami oraztechnologią.

Czym jest dron oraz jakie jest tego zastosowanie?

Dron to modele bezzałogowego statku, który jest zdalnie regulowany za pomocą komputera. Urządzenie to jest niedużych rozmiarów, w związku z tym może być używane do wielu różnorodnych celów. Między innymi wyróżniamy dzisiaj drony z kamerą, które stosuje się do wykonywania zdjęć bądź kamerowania z lotu ptaka. Rezultaty takiego nagrywania oraz fotografowania są istotnie wspaniałe, wskutek tego drony z kamerą w wielu przypadkach są stosowane w toku rozlicznego rodzaju uroczystości – ślubów, festiwalów bądź koncertów. Dron z kamerą często jest także stosowany podczas filmowania.

Jak wykonać udane filmy z lotu ptaka

Ile razy było tak, iż chcieliśmy żeby nasz film miał również ujęcia robione z góry, ponieważ chcieliśmy udowodnić jak wspaniale prezentuje się jakiś napis wykonany z kwiatów, albo zwyczajnie pragnęliśmy uwiecznić ilość osób, która z nami była? Dziś to wszystko jest realne, a co więcej możemy to otrzymać bez żadnego wysiłku. Wystarczy, iż zaopatrzymy się w specjalne narzędzie, które zasilane jest niewielkimi silniczkami i jednocześnie sterowane jest zdalnie z ziemi.