Tag Archive: film

film

Czym jest dron oraz jakie jest tego zastosowanie?

Dron to rodzaje bezzałogowego statku, który jest zdalnie regulowany za pomocą komputera. Urządzenie to jest niewielkich rozmiarów, wobec tego zdoła być wykorzystywane do wielu różnorodnych celów. Między innymi wyróżniamy dziś drony z kamerą, które użytkuje się do robienia zdjęć lub kamerowania z lotu ptaka. Rezultaty takiego nagrywania oraz fotografowania są istotnie cudowne, w związku z tym drony z kamerą częstokroć są wykorzystywane w toku przeróżnego typu uroczystości – ślubów, festiwalów bądź koncertów. Dron z kamerą nieraz jest też stosowany podczas filmowania.

Jak wykonać udane filmy z lotu ptaka

Jak często było tak, że chcieliśmy by nasz film miał także ujęcia robione z góry, bo pragnęliśmy pokazać jak fajnie wygląda jakiś napis ułożony z kwiatów, albo po prostu chcieliśmy uwiecznić ilość tłumu, która z nami pokazała się? Dziś to wszystko jest możliwe, a co więcej mamy szansę to osiągnąć bez najmniejszego wysiłku. Starczy, iż zaopatrzymy się w specjalne urządzenie, które zasilane jest niewielkimi silniczkami i jednocześnie sterowane jest zdalnie z ziemi.

Czy aby warto wprowadzać nowoczesne technologie w swym mieszkaniu?

Sporo osób sceptycznie jest nastawionych do wprowadzania sporej liczby urządzeń w swoim mieszkaniu. Przyzwyczajeni do do jedynego sprzętu jakim jest telewizor i telefon często krytycznie patrzymy na nowoczesne opcje twierdząc, iż jest nam to zbędne. Jednak warto mieć świadomość, że w erze komputeryzacji warto być na bieżąco z nowymi urządzeniami. W szczególności mając małe dzieci, dla których konieczna może być za jakiś czas zdolność obycia z maszynami oraztechnologią.