Daily Archive: 3 November 2020

Inne oblicze aparatów komórkowego – nowości

Producenci telefonów komórkowych prześcigają się w coraz to innych funkcjach w projektowanych przez siebie urządzeniach. Nowoczesne aparaty fotograficzne, tożsame z podstawowymi lustrzankami, specjalistyczne aplikacje graficzne do obróbki obrazów, spersonalizowane odtwarzacze muzyki, z wyśmienitą jakością dźwięku. Jednak marka Sony wypuściła na rynek coś zupełnie unikatowego – wyprodukowała telefon całkowicie wodoszczelny.

Rzeczy, jakie są niezbędne w naszej kuchni

W każdym domu możemy zauważyć różnego typu sprzęt AGD. Wiadomo, że nie wszystkie sprzęty są najnowsze. Ale rzeczywistość jest taka, że to, co dla jednych jest idealnym rozwiązaniem dla innych nie będzie odpowiednim wynalazkiem. Niektóre osoby wybiorą dwudrzwiową lodówkę, gdy tymczasem ktoś inny nie miałyby miejsca, aby ją wstawić, więc nie okazałaby się ona właściwym wyborem. Dlatego jeżeli wpada nam do głowy jakiś szalony pomysł i zamierzamy kupić znajomym lub rodzinie coś ze sprzętu AGD, to najlepiej wręczyć dać bon podarunkowy do sklepu z asortymentem AGD i RTV, żeby znajomy sam mógł kupić sobie to, co będzie najbardziej mu odpowiadało.

Smaczniej, zdrowiej i taniej! Czy wypiekanie chleba w domu się opłaca?

Statystyczny Polak skonsumował w ubiegłym roku 52 kilogramy pieczywa. Tak przynajmniej wynika z danych Instytutu Ekonomiki Rolnictwa oraz Gospodarki Żywieniowej. To aż o 26,3 kg mniej niż w 2014 roku! Dlaczego konsumujemy coraz mniej pieczywa? specjaliści doszukują się różnych powodów – bo jest zbyt drogi, niektórzy twierdzą, iż tuczy jak też niestety, spada jego jakość.