Monthly Archive: January 2018

Big data może nam dać sporo interesujących informacji

Zdobywane dane są niezwykle ważne

Żyjemy w czasach, gdzie niesamowicie ważne okazują się być wszelkie dane, które udaje nam się pozyskać. Jednak żeby mieć szansę naprawdę z nich wykorzystywać zawsze jeśli pojawi się taka potrzeba, musimy wiedzieć, w jakim miejscu odnajdują się wszystkie dane o konkretnej tematyce, a to znaczy, że musimy je w dobry sposób magazynować i opisywać. Na szczęście stworzenie tego typu miejsc, staje się coraz prostsze.

Programy lojalnościowe dla Klientów oraz ich wielka skuteczność

Programy lojalnościowe to niezmiernie dobry oraz funkcjonalny sposób na zaciekawienie oraz przyciągnięcie Konsumentów. Pewno nie raz spotkaliśmy się z rozlicznymi modelami programów lojalnościowych. Projekty lojalnościowe nie tylko zezwalają na przyciągnięcie nowych Klientów, ale także na ich zatrzymanie. Interesujące programy lojalnościowe sprawią, iż Klient chętniej będzie korzystał z usług konkretnej firmy, i także rzadziej sięgnie do usług rywalizacji.

Zamienniki do drukarek

Decydując się na zakup firmowych tuszy musimy liczyć się z wyższa ceną. Jeśli jednak chcielibyśmy zaoszczędzić, to pokusić możemy się na tusze zamienniki- niedrogie zamienne wersje pasujące do naszego modelu. Produkują je przeważnie tak zwani producenci No Name i ich jakość może odbiegać nieznacznie od oryginalnych- jeśli jednak tusz potrzebujemy tylko dla własnego, domowego użytku, warto pokusić się na tanie tusze, a za zaoszczędzone w ten sposób pieniądze kupić sobie dodatkowo papier do drukowania.